Przeobrażenie zupełne potrzebne jak tlen.

Świat przyniósł mi ulgę. Uwypuklił cechy, o które przestałam już podejrzewać ludzi - tych znajomych i nieznajomych. Ukazał, że dobro ma wiele twarzy, a jeśli wraca, to zawsze ze zdwojoną siłą. Nie mogłam zrobić tego sama, wtedy przyszliście Wy i podaliście mi rękę. Listopad przestał być tylko ciemnym punktem w kalendarzu, czarną plamą na mapie podróży, które przyszło mi odbyć. W Coleopterze piszę o przeobrażeniu, niemal pewna, że już go doświadczyłam, a przecież zmiany wciąż dzieją się na naszych oczach. Modyfikujemy świat drobnymi gestami, czasem jedynie słowem. Oddziałujemy na siebie nawzajem i wciąż porusza mnie, jak wiele wspólnej wrażliwości znajduję z napotykanymi na drodze ludźmi.


Tym samym dziękuję za niesamowite wsparcie w gromadzeniu funduszy na realizację tego projektu, za każdą złotówkę, za udostępnienie, komentarz i dobre słowo, a w przypadku tych, którzy planowali się dorzucić, a nie zdążyli, także za chęci. Dziękuję też wydawnictwu Fundacja Duży Format za cierpliwość. Coleoptera przeszła już przez redaktorskie poprawki, pozostała jeszcze m.in. oprawa i druk. Jak tylko książki będą gotowe do wysyłki, oczywiście powiadomię Was o tym. Obecnie zbieram dane adresowe osób, które zgodnie z opisem zrzutki otrzymają egzemplarze z dedykacją (po adresy zgłoszę się mailowo, chyba że ktoś prześle mi je bezpośrednio w wiadomości na AM Facebook).

Mam również nadzieję, że żadne z Was nie będzie miało mi za złe, że tę symboliczną nadwyżkę funduszy przeznaczę na inny projekt, również literacki, a mianowicie na wydanie książki poetyckiej Marka Kołodziejskiego. Opis znajdziecie pod tym adresem - Książka Marka Kołodziejskiego. W ten sposób razem przyczynimy się nie tylko do wydania mojego tomiku, ale i do wsparcia poezji człowieka, który sam już jej wydać nie może (Marek Kołodziejski zmarł wiosną tego roku). Abyście nie mieli poczucia, że działam z niezdrowych pobudek, nadwyżkę tę podwajam już z własnej kieszeni. Raz jeszcze wszystkim dziękuję!

https://www.facebook.com/events/309965549593567/

AM

Komentarze

 1. Twoja wrażliwość jest jak tlen. Dziękuję i czekam 😘

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To nie będzie obszerna książka, ale mam nadzieję, że nie zabraknie w niej tego, czego Ci potrzeba. :) To ja dziękuję!

   Usuń
 2. Miej przyjemność z wydania książki, czekam na Twoje wiersze, uściski.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oswajam się z lękiem przed wypuszczeniem pisklęcia z gniazda. Ścisk! :*

   Usuń
  2. Rozumiem, będzie dobrze, znam Twoje wiersze :) uściski

   Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty