Antologia Poetów Polskich 2017

Oto jest, długo wyczekiwana Antologia Poetów Polskich 2017, Wyd. Pisarze.pl. Dla mnie jedna z ważniejszych pozycji publikacyjnych i przyjemny przegląd różnorodnych autorów. Uczestnictwo w  tym obszernym i pięknie złożonym zestawie, choć wymagało partycypacji w kosztach, jest wciąż niezaprzeczalnym wyróżnieniem.


Jest to drugie w 2017 roku zestawienie, w którym miałam przyjemność się znaleźć. Pierwszym była antologia 2Miesięcznika pt. "Grała w nas gra" pod redakcją Rafała Różewicza, do której również serdecznie zapraszam. Kilka słów na temat wspominanego zbioru tutaj -> http://www.annamusial.com/2017/06/graa-w-nas-gra-antologia.html

Pozostaje mi zatem zaprosić wszystkich do zapoznania się z tą obszerną pozycją. W niej wiersze poetek i poetów takich jak: Zdzisław Antolski, Danuta Błaszak, Daria Dziedzic, Adriana Jarosz, Jarosław Kapłon, Joanna Idzikowska-Kęsik, Mariusz S. Kusion, Krzysztof Kwasiżur, Monika Luque-Kurcz, Justyna Lipińska, Maryla Stelmach, Maksymilian Tchoń, Irena Tetlak, Izabela Trojanowska, Bohdan Wrocławski, Withkacy Zaborniak i wielu innych.


Komentarze

 1. Odpowiedzi
  1. Dziękuję! Rok temu miałam nieco inne spojrzenie, bardziej sceptyczne, ale dziś udział w antologii odbieram jako całkowicie pozytywne doświadczenie.

   Usuń
 2. Nie dam się na nią nabrać, chociaż twoją poezję cenię wysoko, przykro mi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiem czy można to rozpatrywać w kontekście nabierania się, to raczej indywidualna decyzja, czy chce się brać udział i co to dla kogo właściwie znaczy. Brakuje mi tam wielu nazwisk, ale nikogo na siłę nie ciągną. A tak na marginesie, miło Cię tu widzieć. AM

   Usuń
 3. Gratuluję Aniu :) miej dobry czas

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty